Ceny

Zdajemy sobie sprawę z tego, że dla wielu z Państwa cena jest elementem równie znaczącym, co jakość i niepowtarzalność filmu lub zdjęć. Dlatego staramy się utrzymywać nasze stawki na możliwie niewysokim poziomie.

W przypadku realizacji filmu DVD ze ślubu i/lub wesela cena waha się pomiędzy 1100 a 1500 zł – ostatecznie jest uzależniona od wybranej przez Państwa opcji związanej z czasem trwania, jakością zapisu, formatem filmu czy preferowanym nośnikiem. Każdorazowo zapewniamy profsjonalny montaż i 3 zestawy płyt ze spersonalizowanym zadrukiem i w estetycznych, okazjonalnych opakowaniach.

W przypadku zdjęć zapraszamy do skorzystania z aktualnie obowiązującej promocji, w ramach której w pakiecie z filmem proponujemy wykonanie sesji plenerowej w cenie 500 zł.
Koszt obsługi fotograficznej ślubu i wesela (tzw. fotoreportaż) wynosi 1000 zł.

Tylko teraz! Dla ostatnich wolnych terminów w 2017 roku do zleceń pakietowych (filmowanie + plener + fotoreportaż) gwarantujemy bez dodatkowych opłat realizację materiału filmowego z kościoła przy użyciu dwóch kamer.

Udzielamy rabatów na zlecenia realizowane w piątki.
Aby dowiedzieć się więcej zadzwoń lub skorzystaj z prostego formularza kontaktowego.


Informujemy, że nie pobieramy zaliczek. Realizacja zlecenia następuje w oparciu o podpisaną umowę, a płatności dokonują Państwo na podstawie otrzymanego rachunku przy odbiorze gotowego materiału.