Zarezerwuj termin

Termin i umowa

Planowanie ślubu i wesela zapewne zaczęliście już jakiś czas temu. Znacie więc dzień, w którym powiecie sobie sakramentalne „tak”. Warto już dziś zarezerwować interesujący Was termin – sporo par robi to nawet na dwa lata przed ślubem, dzięki czemu mają pewność, że na pewno wykonamy ich zlecenie. Właśnie dlatego możliwe jest wstępne zarezerwowanie terminu, które będzie stanowiło rodzaj gwarancji do momentu podpisania umowy.


Rezerwacja przez telefon

Rezerwacja telefoniczna to najprostszy sposób, „przytrzymania” interesującego Was terminu do momentu spotkania, omówienia wszystkich szczegółów i podpisania umowy. Wystarczy do nas zadzwonić, tel. 603 255 527, 796 255 527.


Rezerwacja online

Aby zarezerwować swój termin już teraz, skorzystaj z prostego formularza on-line. Najszybciej jak to tylko możliwe wyślemy informację zwrotną z odpowiedzią na ewentualne pytania, szacowanymi kosztami i potwierdzeniem rezerwacji.


Podpisanie umowy

Ostatecznym potwierdzeniem rezerwacji terminu jest wiążąca dla obu stron umowa, która oprócz daty precyzuje również wszystkie warunki zlecenia: jakość i ilość materiału filmowego czy zdjęć, formę ich przekazania, przygotowanie ewentualnych albumów lub fotoksiążek. Aby podpisać umowę zapraszamy do naszej siedziby – w miarę możliwości prosimy o wcześniejsze umówienie spotkania.


Korespondencyjne podpisanie umowy

Wychodząc na przeciw tym spośród Państwa, którzy mieszkają daleko od naszej siedziby lub po prostu przebywają zagranicą, wprowadziliśmy możliwość zawarcia umowy na odległość (za pośrednictwem poczty). W celu uzgodnienia wszystkich jej warunków prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny. Kiedy ustalimy dokładnie, czego Państwo oczekują i „dogadamy” wszystkie szczegóły, podpisane egzemplarze umowy odeślemy sobie nawzajem i spotkamy się w dniu Waszego ślubu.